Ottelut
/images/02_KUVITUSKUVAT/ylpeys18.jpg

VEKSELI-HALLITURNAUS 2021

LA 6.2. KLO 15:00
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 2 - 1k ( 3-1, 5-6, 3-2 )
SU 7.2. KLO 16:00
02 VIMPELIVimpelin Veto - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 2 - 1k ( 4-2, 2-4, 3-0 )
SU 14.2. KLO 13:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kankaanpään Maila02 KANKAANPAA
 2 - 1k ( 5-0, 1-3, 3-2 )
 

RUNKOSARJA 2021

Otteluohjelma. Julkaistu 7.5.2021.

TO 3.6. KLO 18.00

KoU logoKoskenkorvan Urheilijat - Imatran Pallo-Veikot02 IMATRA

0 - 2 ( 6-7, 3-9 )
MA 7.6. KLO 18.00
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 2 - 1s (3-4, 2-0, 1-0)
KE 9.6. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Haminan Palloilijat02 HAMINA
1 - 0 (2-2, 4-2)
PE 11.6. KLO 18.00
02 SOTKAMOSotkamon Jymy - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
TI 15.6. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Hyvinkään Tahko02 HYVINKAA
 
PE 18.6. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto02 VIMPELI
 
SU 20.6. KLO 17.00
 02 PATTIJOKIPattijoen Urheilijat - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
KE 23.6. KLO 18.00
02 JOENSUUJoensuun Maila - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
PE 2.7. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Siilinjärven Pesis02 SIILINJARVI
 
SU 4.7. KLO 17.00
02 HAMINAHaminan Palloilijat - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
KE 7.7. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kiteen Pallo02 KITEE
 
LA 10.7. KLO 15.00
02 KITEEKiteen Pallo - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
SU 11.7. KLO 17.00
02 IMATRAImatran Pallo-Veikot - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
PE 16.7. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Sotkamon Jymy02 SOTKAMO
 
SU 18.7. KLO 17.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kempeleen Kiri02 KEMPELE NEW
 

 HUOM!

Pelataan Elisa Stadionilla Vaasassa

PE 23.7. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Seinäjoen JymyJussit02 JYMYJUSSIT
 
SU 25.7. KLO 17.00
02 KANKAANPAAKankaanpään Maila - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
KE 28.7. KLO 18.00
02 KOUVOLAKouvolan Pallonlyöjät - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
PE 30.7. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Joensuun Maila02 JOENSUU
 
SU 1.8. KLO 16.00
02 HYVINKAAHyvinkään Tahko - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
TI 3.8. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Manse PP03 MANSEPP
 
TO 5.8. KLO 18.00
02 VIMPELIVimpelin Veto - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
TO 12.8. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kouvolan Pallonlyöjät02 KOUVOLA
 
SU 15.8. KLO 17.00
02 SIILINJARVISiilinjärven Pesis - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
TI 17.8. KLO 17.30
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Pattijoen Urheilijat02 PATTIJOKI
 
PE 20.8. KLO 17.30
02 KEMPELE NEWKempeleen Kiri - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
SU 22.8. KLO 17.00
03 MANSEPPManse PP - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
TI 24.8. KLO 17.30
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kankaanpään Maila02 KANKAANPAA
 

KOSSUSUPER @ INSTAGRAM