RUNKOSARJA 2022

Otteluohjelma. Julkaistu 16.12.2021.

PE 13.05. KLO 18.00

KoU logoKoskenkorvan Urheilijat - Sotkamon Jymy02 SOTKAMO

0 - 1 (0-6, 1-1)
SU 15.05. KLO 16.00
02 PATTIJOKIPattijoen Urheilijat - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
1 - 2s (0-2, 13-0, 0-1)
TO 19.05. KLO 18.00
02 IMATRAImatran Pallo-Veikot - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
2 - 1s (6-0, 3-8, 1-0)
SU 22.05. KLO 16.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kouvolan Pallonlyöjät02 KOUVOLA
0 - 2 (0-4, 1-4)
KE 25.05. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto02 VIMPELI
1 - 2s (1-5, 3-1, 1-3)
SU 29.05. KLO 17.00
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
1 - 2s (1-2, 2-1, 0-1)
TO 02.06. KLO 18.00
 01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kankaanpään Maila02 KANKAANPAA
2 - 0 (3-1, 5-2)
SU 05.06. KLO 16.00
02 SOTKAMOSotkamon Jymy - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 2 - 0 (4-1, 5-3)
TI 07.06. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kiteen Pallo 51bb8f99a0e5c5ce1fbf171d44f20f6e 1 icon
 2 - 1k (6-3, 0-1, 0-0, 4-2)
PE 10.06. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Imatran Pallo-Veikot02 IMATRA
2 - 0 (3-1, 3-2)
SU 12.06. KLO 17.00
Manse PP - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA

 1 - 0 (3-2, 4-4)

HUOM! Pelattiin Vaasan Hietalahdessa

TO 16.06. KLO 18.00
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
0 - 2 (2-3, 0-2)
LA 18.06. KLO 16.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Pattijoen Urheilijat02 PATTIJOKI
0 - 2 (1-2, 1-2)
KE 22.06. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Manse PP
0 - 2 (2-3, 1-2)
TI 28.06. KLO 18.00
02 JOENSUUJoensuun Maila - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
KE 29.06. KLO 18.00
51bb8f99a0e5c5ce1fbf171d44f20f6e 1 icon Kiteen Pallo - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
LA 02.07. KLO 16.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto02 VIMPELI
 
TO 07.07. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kempeleen Kiri02 KEMPELE NEW
 
TI 12.07. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Hyvinkään Tahko 02 HYVINKAA
 
PE 15.07. KLO 18.00
02 KOUVOLAKouvolan Pallonlyöjät - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
PE 22.07. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Seinäjoen JymyJussit02 JYMYJUSSIT
 
SU 24.07. KLO 17.00
02 KEMPELE NEWKempeleen Kiri - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
PE 29.07. KLO 18.00
02 VIMPELIVimpelin Veto - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
LA 30.07. KLO 16.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kankaanpään Maila02 KANKAANPAA
 
TI 02.08. KLO 18.00
02 HYVINKAA Hyvinkään Tahko - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
PE 05.08. KLO 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Joensuun Maila02 JOENSUU
 
SU 07.08. KLO 16.00
02 PATTIJOKIPattijoen Urheilijat - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
KE 10.08. KLO 18.00
02 KANKAANPAAKankaanpään Maila - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
PE 12.08. KLO 18.00
Manse PP - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
TI 16.08. KLO 17.30
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Hyvinkään Tahko02 HYVINKAA
 

 

HALLI-SM 2022

LA 26.02. KLO 15:30
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
2 - 0 (1-0, 4-3)
SU 06.03. KLO 15:30
02 VIMPELIVimpelin Veto - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
0 - 2 (0-1, 0-1) Luovutusvoitto koronatilanteen vuoksi!

 

HARJOITUSOTTELUT 2022

SU 27.02. KLO 13:30 (Kuortane)
KoU logo Koskenkorvan Urheilijat - Pattijoen Urheilijat 02 PATTIJOKI
1 - 2s (2-1, 0-2, 1-2)
PE 11.03. KLO 16:00 (Kuortane)
KoU logo Koskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto 02 VIMPELI
 2 - 0 (1-0, 2-1)
LA 12.03. KLO 18:30 (Kuortane)
KoU logo Koskenkorvan Urheilijat - Kankaanpään Maila 02 KANKAANPAA
1 - 1 (0-4, 4-2)
LA 30.04. KLO 13:00 (Kinnula)
KoU logo Koskenkorvan Urheilijat - Pattijoen Urheilijat 02 PATTIJOKI
2 - 0 (2-0, 5-4)
KE 04.05. KLO 18:00 (Koskenkorva)
KoU logo Koskenkorvan Urheilijat - Seinäjoen Jymy-Jussit 02 JYMYJUSSIT
1 - 0 (2-0, 2-2)
LA 07.05. KLO 15:00 (Koskenkorva)
KoU logo Koskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto 02 VIMPELI
2 - 0 (3-0, 2-1)