KoU-AA

1.6.2021 18:00 D-tytöt pelisarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU T-06 - Vaasa

1.6.2021 18:00 C-tytöt Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU red - Vaasan Maila e-pojat

2.6.2021 18:00 E-pojat pelisarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU P11 - Vaasan Maila

4.6.2021 18:00 F-pojat -11 Ilmajoen Keskuskenttä

KoU black - SMJ 09

7.6.2021 18:00 E-pojat kilpasarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU P11 - SMJ P-11 Punainen

7.6.2021 18:00 F-pojat -11 Ilmajoen Keskuskenttä

KoU-Jurvan Liekki

8.6.2021 18:00 D-tytöt pelisarja Ilmajoen Keskuskenttä

IK-Vaasa

9.6.2021 18:00 NMS I/ K Ilmajoen Keskuskenttä

KoU- Laihia

10.6.2021 18:00 D-pojat pelisarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU P12 - SMJ -P12 Musta

11.6.2021 18:00 F-pojat -12 Ilmajoen Keskuskenttä

KoU P12 - Lujapesis Laihia

14.6.2021 18:00 F-pojat -12 Ilmajoen Keskuskenttä

KoU-MJ musta

15.6.2021 18:00 E-tytöt kilpasarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoNula- Vimpeli

17.6.2021 18:00 D-pojat kilpasarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU-LaJy

19.6.2021 16:00 E-tytöt kilpasarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU- Smj 09

21.6.2021 18:00 D-pojat pelisarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU - SMJ p-14

22.6.2021 18:00 G-pojat aluesarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU-APV musta

23.6.2021 18:00 D-tytöt pelisarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU red - Lujapesis

23.6.2021 18:00 E-pojat pelisarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU black - SMJ E10 valkoinen

28.6.2021 18:00 E-pojat kilpasarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU P11 - KoU P12

28.6.2021 18:00 F-pojat -11 Ilmajoen Keskuskenttä

KoU-Laihian Luja

29.6.2021 18:00 D-tytöt pelisarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU red - VäVi

30.6.2021 18:00 E-pojat pelisarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU-Smj

1.7.2021 18:00 D-pojat pelisarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU P12 - NuJy F-joukkue

2.7.2021 18:00 F-pojat -12 Ilmajoen Keskuskenttä

IK-KaKa

4.7.2021 15:00 NMS IK Ilmajoen Keskuskenttä

KoU red - SMJ E10 musta

11.7.2021 13:00 E-pojat pelisarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU T-06 - SMJ

12.7.2021 18:00 C-tytöt Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU T-06 -  Pori

17.7.2021 / Klo 16:00 / C-tytöt / Kurikan Urheilukenttä

KoU black - KaMa E10/11

19.7.2021 18:00 E-pojat kilpasarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU- Nurmon Jymy sininen

20.7.2021 18:00 D-pojat pelisarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU T-06 - Lapua

27.7.2021 18:00 C-tytöt Kurikan urheilukenttä

KoNuLa- ViVe

29.7.2021 18:00 D-pojat kilpasarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU-Lapuan virkiä

5.8.2021 18:00 D-tytöt pelisarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU-Pesäkarhut

7.8.2021 16:00 E-tytöt kilpasarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU black - ViVe

9.8.2021 18:00 E-pojat kilpasarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU-VM

12.8.2021 18:00 D-tytöt pelisarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoU black - Manse PP

14.8.2021 16:00 E-pojat kilpasarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoU-Fera

14.8.2021 16:00 E-tytöt kilpasarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoNuLa- Alajärvi

19.8.2021 18:00 D-pojat kilpasarja Koskenkorvan Pesäpallostadion

KoNuLa- Seinäjoki

23.8.2021 18:00 D-pojat kilpasarja Ilmajoen Keskuskenttä

KoNuLa- Kankaanpää

31.8.2021 18:00 D-pojat kilpasarja Ilmajoen Keskuskenttä