Superpesis 2019
/images/02_KUVITUSKUVAT/ylpeys18.jpg
HALLI-SM
su 10.2.2019 klo 17:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto02 VIMPELI
 0-2 (0-11, 2-6)
pe 15.2.2019 klo 18:00
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 2-0 (8-0, 2-0)
la 16.2.2019 klo 16:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Alajärven Ankkurit02 ANKKURIT
2-0 (2-1, 8-3)
 
RUNKOSARJA
su 12.5.2019 klo 17:00
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
2 - 0 (7 - 4, 4 - 2)
 to 16.5.2019 klo 18:00
02 KEMPELE NEWKempeleen Kiri - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 0 - 1 (1 - 1, 2 - 5)
la 18.5.2019 klo 17:00
02 KANKAANPAAKankaanpään Maila - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 1 - 2s (3 - 2, 3 - 4, 0 - 1)
ke 22.5.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kouvolan Pallonlyöjät02 KOUVOLA
 0 - 2 (4 - 5, 0 - 4)
pe 24.5.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Sotkamon Jymy02 SOTKAMO
 0 - 2 (3 - 4, 2 - 8)
to 30.5.2019 klo 17:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Alajärven Ankkurit02 ANKKURIT
 2 - 1s (0 - 4, 2 - 1, 5 - 4)
su 2.6.2019 klo 16:00
 02 HYVINKAAHyvinkään Tahko - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
2 - 0 (8 - 1, 5 - 4) 
ti 4.6.2019 klo 18:00
02 IMATRAImatran Pallo-Veikot - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 2 - 1k (2-5, 8-1, 0-0, 4-2)
la 8.6.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto02 VIMPELI
  1 - 2k (1-12, 9-1, 0-0, 2-4)
ti 11.6.2019 klo 18:00
02 JOENSUUJoensuun Maila - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
2 - 1s (2-1, 1-4, 0-3) 
pe 14.6.2019 klo 19:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kankaanpään Maila02 KANKAANPAA
 0 - 1s (3-3, 4-4, 0-1)
su 16.6.2019 klo 17:00
02 KITEEKiteen Pallo - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 2 - 1k (3-2, 2-3, 0-0, 7-5)
ti 25.6.2019 klo 18:00
02 SIILINJARVISiilinjärven Pesis - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 1 - 2k (1-2, 8-0, 0-0, 1-2)
to 27.6.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Seinäjoen JymyJussit02 JYMYJUSSIT
 0 - 1 (2-2, 2-6)
ti 2.7.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Hyvinkään Tahko02 HYVINKAA
 
ke 3.7.2019 klo 18:00
02 KOUVOLAKouvolan Pallonlyöjät - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
ti 9.7.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto02 VIMPELI
 
pe 12.7.2019 klo 18:00
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
su 14.7.2019 klo 17:00
02 KANKAANPAAKankaanpään Maila - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
to 18.7.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Alajärven Ankkurit02 ANKKURIT
 
la 20.7.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Siilinjärven Pesis02 SIILINJARVI
 
ti 23.7.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Pattijoen Urheilijat02 PATTIJOKI
 
to 25.7.2019 klo 18:00
02 PATTIJOKIPattijoen Urheilijat - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
pe 26.7.2019 klo 18:00
02 SOTKAMOSotkamon Jymy - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
ti 30.7.2019 klo 18:00

02 VIMPELIVimpelin Veto - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA

 
to 1.8.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kiteen Pallo02 KITEE
 
la 3.8.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Imatran Pallo-Veikot02 IMATRA
 
ke 7.8.2019 klo 18:00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Joensuun Maila02 JOENSUU
 
pe 9.8.2019 klo 18:00
02 ANKKURITAlajärven Ankkurit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
ti 13.8.2019 klo 17:30
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kempeleen Kiri02 KEMPELE NEW
 

KOSSUSUPER @ INSTAGRAM

01 RUUTU SUPERPESISVIDEOT