Ottelut
/images/02_KUVITUSKUVAT/ylpeys18.jpg

HALLI-SM 2020

su 9.2. klo 13.00
02 VIMPELIVimpelin Veto - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
2 - 0 (2-1, 3-1)
la 15.2. klo 18.00
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
2 - 1 (4-5, 6-5, 2-1)
su 1.3. klo 13.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kankaanpään Maila02 KANKAANPAA
0 - 1 (1-1, 2-4)
 

RUNKOSARJA 2020

la 4.7. klo 17.00

KoU logoKoskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto02 VIMPELI
Otteluisäntä: Keskustaksi
Klubi-isäntä: Lohi Met - Copax

 0 - 2 (8-9, 4-5)
ti 7.7. klo 18.00
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
2 - 0 (2-0, 8-5)
la 11.7. klo 17.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Seinäjoen JymyJussit02 JYMYJUSSIT
Otteluisäntä: Ilmajoen Sähkökoje
0 - 2 (1-2, 3-5)
su 12.7. klo 17.00
02 KEMPELEKempeleen Kiri - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 2 - 0 (6-3, 7-5)
ti 14.7. klo 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Pattijoen Urheilijat02 PATTIJOKI
Otteluisäntä: Jukajan Ristikko
Klubi-isäntä: Masino
 0 - 1 (2-3, 3-3)
pe 17.7. klo 18.00
03 MANSEPPManse PP - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 1 - 2k (3-2, 4-8, 0-0, 2-4)
su 19.7. klo 17.00
 01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Hyvinkään Tahko02 HYVINKAA
Otteluisäntä: Ilmajoen lämpö
 2 - 1k (1-9, 4-3, 0-0, 1-0)
ti 21.7. klo 18.00
02 HYVINKAAHyvinkään Tahko - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
0 - 1 (10-10, 2-3)
pe 24.7. klo 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kouvolan Pallonlyöjät02 KOUVOLA
Otteluisäntä: POP Kurikka
Klubi-isännät: SKV ja Akimo
 1 - 2k (5-8, 5-2, 0-0, 1-2)
su 26.7. klo 17.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Seinäjoen JymyJussit02 JYMYJUSSIT
Otteluisäntä: Caligo Industria
 1 - 2s (1-3, 8-2, 2-5)
ti 28.7. klo 18.00
02 KANKAANPAAKankaanpään Maila - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 0 - 2 (3-8, 2-4)
la 1.8. klo 17.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto02 VIMPELI
Otteluisäntä: Lakeuden Asbestityöt
Klubi-isäntä: Fysios / Kiinteistöpalvelu Ahola
 0 - 2 (1-4, 0-1)
su 2.8. klo 16.00
02 SOTKAMOSotkamon Jymy - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 1 - 0 (2-2, 5-3)
pe 7.8. klo 18.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kempeleen Kiri02 KEMPELE NEW
Otteluisäntä: United Bankers
 2 - 0 (5-4, 3-1)
la 8.8. klo 15.00
02 JYMYJUSSITSeinäjoen JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 2 - 0 (3-2, 3-2)
ti 11.8. klo 17.30
02 SIILINJARVISiilinjärven Pesis - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
0 - 2 (0-1, 0-1)
Siilinjärvellä edustuskelvoton pelaaja
pe 14.8. klo 17.30
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Sotkamon Jymy02 SOTKAMO
Otteluisäntä: Ilmajoen kunta
Klubi-isännät: H. Ranta / Voima-Asennus
 2 - 1k (3-4, 3-1, 1-1, 2-1)
su 16.8. klo 17.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Kankaanpään Maila02 KANKAANPAA
Otteluisäntä: EEPEE
 
ti 18.8. klo 17.30
02 VIMPELIVimpelin Veto - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
pe 21.8. klo 17.30
02 KOUVOLAKouvolan Pallonlyöjät - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
su 23.8. klo 17.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Manse PP03 MANSEPP
Otteluisäntä: Voima Asennus
Klubilla: Kurikan Kaupunki & Laihian Mallas
 
pe 28.8. klo 17.00
02 VIMPELIVimpelin Veto - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 
su 30.8. klo 17.00
01 KOSKENKORVAKoskenkorvan Urheilijat - Siilinjärven Pesis02 SIILINJARVI
Otteluisäntä: LähiTapiola
 
ti 1.9. klo 17.00
02 PATTIJOKIPattijoen Urheilijat - Koskenkorvan Urheilijat01 KOSKENKORVA
 

KOSSUSUPER @ INSTAGRAM